خدمات

خدمات

خدمات زمینی

جهت ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی هر چه بهتر و کاملتر شرکت سبحان ترابر آسیا اقدام به بهره گیری کامل از تجربه خود دارای تعداد چشمگیری کامیون تحت پوشش شامل انواع کامیونهای چادری ، کفی ، یخچال دار ، کامیونهای حامل ماشین بر(Car Carreir) و کامیونهای تانکردار بوده و ارائه گر خدمات حمل و نقل جاده ای در زمینه صادرات و واردات و ترانزیت کالا به کشورهای همسایه می باشد نموده است .

خدمات دریایی

شرکت حمل و نقل بین المللی سبحان ترابر آسیا در تجارت با سایر شرکتهای حاضر در این گروه از پتانسیل ها و خدمات موجود جهت جلب اعتماد مشتریان در ماموریتهای کشوری و بین المللی استفاده می کند و با استفاده از مزایای همکاری متقابل با شرکت های مختلف حمل و نقل دریایی دیگر و با ارائه نرخهای مناسب و رقابتی آماده سرویس دهی به مشتریان و صاحبان کالا دراقصی نقاط جهان می باشد .

خدمات ریلی

با بهره گیری از تجربیات و کارکردهای گذشته شرکت سبحان ترابر آسیا طی سالها فعالیت و استفاده ازمزایا و امکانات و تجهیزات خود در جهت توسعه و گسترش فعالیتهای خود درزمینه ارائه خدمات حمل ونقل با کیفیت ، انبارداری و خدمات لجستیکی و پشتیبانی در داخل و خارج از کشور متمرکز شده است و با پیگیری های انجام شده در این زمینه ، این شرکت ، نهایت سعی خود را در کسب سهم عمده ای از بازار حمل و نقل در داخل و خارج از کشور به کار می گیرد،اجرای این راهبردها ، ارتباط نزدیکی به درک مقاصد تشریحی در طرحها و اهداف آینده شرکت دارد .

خدمات حمل محمولات ترافیکی و سنگین

بدینوسیله شرکت حمل و نقل بین المللی سبحان ترابر آسیا با بکارگیری نیروی انسانی متخصص و فراهم نمودن امکانات وسیع در زمینه حمل محمولات سنگین از قبیل ماشین آلات ، خطوط تولید کارخانجات و نیز حمل پروژه های فوق سنگین و ترافیکی به یکی از شرکت های مطرح و پرتوان در سطح کشور تبدیل شده است . لذا این شرکت آمادگی خود را جهت حمل محمولات ترافیکی ، سنگین و فوق سیگین با سرویسهای منظم از نقاط مختلف جهان به مقصد کشورجمهوری اسلامی ایران و کشورهای همجوار اعلام می دارد .

خدمات گمرکی

مهم نیست کشور مبدا یا مقصد شما کجا باشد ، ترخیص کالا از گمرکات یک کار کاملاً تخصصی و پیچیده می باشد . بدون داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه قوانین ، مقررات جاری ممکن است انجام تشریفات ورود / صدور کالا به سختی و با تاخیر انجام پذیرد . عدم آشناپی با روند ترخیص کالا در گمرکات حتی ممکن است منجر به اتلاف غیر ضروری وقت / پول شما گردد .تخصص و تجربه طولانی مدت شرکت این امکان را به مشتریان خود می دهد تا ازخدمات ویژه ای که براساس خواسته ها و تقاضای آنها است بهره ببرند و از دیگر ویژگیهای این شرکت می تواند به سرعت عمل بالا در انجام کلیه امور اداری / اجرایی مربوط به ترخیص کالا و همچنین ارائه خدمات مشاوره اشاره کرد .