--->

بازگشت
خدمات زمینی

خدمات زمینی

جهت ارائه خدمات حمل و نقل بین المللی هر چه بهتر و کاملتر شرکت سبحان ترابر آسیا اقدام به بهره گیری کامل از تجربه خود دارای تعداد چشمگیری کامیون تحت پوشش شامل انواع کامیونهای چادری ، کفی ، یخچال دار ، کامیونهای حامل ماشین بر(Car Carreir) و کامیونهای تانکردار بوده و ارائه گر خدمات حمل و نقل جاده ای در زمینه صادرات و واردات و ترانزیت کالا به کشورهای همسایه می باشد نموده است .

شرکت  حمل و نقل بین المللی  سبحان ترابر آسیا با داشتن نمایندگی و شعبات  توانمند در سراسر کشور این قابلیت را دارد تا در کمترین زمان محمولات صاحبان محترم کالا را تحت پوشش عملیات ترانزیت خارجی و داخلی قرار داده  و  با داشتن دفاتر و نمایندگی در داخل کشور و کشورهای همسایه علی الخصوص عراق  ( اقلیم کردستان ) ، جمهوری آذربایجان ، ترکیه ، امارات و دارای  کامیونهای ایرانی سرویس های زمینی خود را با نرخی کاملاً رقابتی به ایران و بلعکس به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد خدمات ما به صورت روزانه به ایران و کشورهای همجوار  برقرار می باشد  .

شرکت  حمل و نقل بین المللی سبحان ترابر آسیا با ارائه سرویس های منظم ، برنامه ریزی دقیق و با ظرفیت سرویس دهی در بخش حمل و نقل چند وجهی گامی دیگر در جهت توسعه دامنه ارائه خدمات به مشتریان برداشته تا ثابت کند  بعنوان یک شرکت مدعی در چرخه صنعت و حمل و نقل کشور کاملاً متفاوت بوده و  پاسخگوی نیازهای حمل مشتری در تمامی مدهای حمل می باشد .

ارائه خدمات کریری دیگر مزایای است که شرکت  حمل و نقل بین المللی سبحان ترابر آسیا به مشتریان خود ارائه می نماید . در حال حاضر این شرکت با بهره مندی از تعداد کثیری کامیون تحت پوشش و با بکارگیری جدیدترین دستاوردهای مدرن و هوشمند صنعت حمل و نقل داخلی و بین المللی موفق گردیده بهترین خدمات را دراین عرصه به مشتریان خود ارائه نماید .

خدمات فورواردری یکی دیگر از خدماتی است که توسط شرکت حمل و نقل بین المللی سبحان ترابر آسیا ارائه می گردد . این شرکت در راستای توسعه صنعت حمل و نقل و خدمت به مشتریان ، قصد دارد بهترین و سریعترین خدمات را با بهره گیری از نمایندگیها و شعب معتبری که در داخل و خارج از کشور دارد ، ارائه نماید . شرکت حمل و نقل بین المللی سبحان ترابر آسیا علاوه بر توانمندیهای کریری ، فورواردری و خدمات بین المللی و داخلی به ارائه خدمات گمرکی  نیز اقدام می نماید . این شرکت با دریافت محموله از مشتریان کلیه مسئولیت  کالا را تقبل نموده و با تهیه مجوزات و انجام تشریفات لازم مبادرت به صادرات و واردات و ترانزیت د اخلی و خارجی کالا می نماید .

برخورداری از کادری مجرب در بخش های بازرگانی ، صادرات و واردات و ترانزیت داخلی و خارجی و تجهیزات کامل و به روز از جمله عوامل زمینه ساز موفقیت شرکت حمل و نقل بین المللی سبحان ترابر آسیا در ارائه خدمات کریری و فورواردری محسوب می گردد .

این شرکت با  دارا بودن پرسنل کارآزموده ، با تجربه و متخصص امکان ارائه خدمات در شکلی نوین را دارا بوده و  با نظارت دقیق و  مستمر و ایجاد سیستم های کنترل  با   برخورداری از امکانات گسترده در کلیه زمینه های حمل و نقل ( زمینی  ، دریایی و ریلی ) با ارائه سرویس مطمئن و سریع توانسته است خدمات بسزایی جهت حمل کالا و محموله های  صادراتی و  وارداتی و ترانزیت داخلی و خارجی  از ایرا ن به سایر نقاط دنیا و بلعکس را  داشته  باشد .

خدمات زمینی