درباره ما

شرکت حمل و نقل بین المللی سبحان ترابر آسیا

شركت حمل و نقل بين المللي سبحان ترابر آسیا به شماره ثبت 446951 در سال 1392 تاسيس و فعاليت خود را بصورت گسترده  با توکل به خداوند سبحان در کشورهای جمهوری اسلامی  ايران ، ترکیه ، عراق و جمهوری آذربایجان آغاز نمود. اين شركت با بهره گيري از پرسنل و كادر مجرب خود كه سالها در مشاغل كليدي حمل و نقل اشتغال بكار داشته اند و با در اختيار داشتن تعدادی قابل توجه  کامیون  کانتینر بر ، تانکر سوخت ، چادري و کفی متناسب با استانداردهاي جهانی  ، سرویس هاي مناسب و مرتب كاميوني ، ريلي و دریایی با پيشرفته ترين متدهاي حمل و نقل بين المللي  و از همه مهمتر ارائه نرخهاي مناسب بصورت كريري و فورواردي عملاً در رديف شرکت هاي موفق حمل و نقل بين المللي قرار گرفته  است.

رسالت سازمانی ما ارتقاء سرعت و كيفيت در اجراي خدمات است .

 بنابراین این شرکت با استفاده از فرآیند بهینه سازی ساختار هاي فني مالی و اداری متعهـد به افزایـش مـداوم بهـره وری در کـیفیت خدمات ارائه شده بوده و تلاش کرده است که قدرت رقابتی شركت را با استـفاده از سرلوحه قرار دادن منشور اخـلاقی و رعایت آئین رفتار حرفه ای  درحال  افزایش باشد .

کارکنان شركت بر این اعـتـقادند که صـداقت ، تواضـع ، رعایت ادب ، احترام و تکریم توأم با رفتاری صمیمانه ودوستانه و مسئـولیت پذیری، وقت شناسی و حفاظت اسرار و اطلاعات محرمانه وتعهد در ارائه خدمات مطلوب وبهینه ، پشتوانه محکـم اعتـماد مـشـتـریـان به شركت بوده . و لـذا به دلیل اهداف متعالی مادی و معنوی که داشته  تلاش و کوشش  خود را در آراستن  به این صفات را  از واجبات می شمارد .

 

منابع انسانی :

شرکت حمل و نقل بین المللی سبحان ترابر آسیا موفقیت خود را مدیون نحوه مدیریت و عملکرد کارمندان و پرسنل و تمام اشخاصی که در این شرکت کار می کنند ، می داند تمام اشخاص مشغول به کار در شرکت ، نقش کلیدی درموفقیت این شرکت ایفا کرده اند . در همین راستا این شرکت گامهایی بلند از طریق ایجاد همکاری و همدستی با اعضاء و بهره گیری از استعدادهای مختلف و با رویکردها و رفتارهای مناسب موجبات موفقیت های کاری بالائی را درشرکت فراهم آورده است .

مدیریت این شرکت ، محیطی بسیار خوشایند و دل پسند را برای اعضا و کارمندان خودا ایجاد کرده و نیروهای انسانی شاغل در آن احساس مسئولیت عمیقی در انجام وظایف خود به بهترین نحوه ممکن برای جلب رضایت مشتریان دارند .

ما برای حقوق و شخصیت کارمندان و پرسنل خود احترام قائل هستیم . تلاش ما تبدیل شدن به یک شرکت حمل و نقل برجسته می باشد که با استخدام استعدادها و نیروهای انسانی ماهر و با تجربه سعی در ایجاد یک محیط کاری سازنده و فعال دارد . در همین راستا ، از نظرات و پیشنهادهای اعضا و کارمندان و مدیران خود به منظور بهبود عملکرد شرکت ، استفاده کرده و بهره می گیریم . عموماً مدیریت شرکت محیطی ایمن و دلپذیر برای اعضای خود به منظور تقویت امید آنها به آینده به وجود آورده است . علاوه بر شرکت حمل و نقل بین المللی سبحان ترابر آسیا گامهای موثری در تکریم اشخاص برداشته است . ما به رعایت اصول اساسی و معیارهای مهم در حفظ محیط زیست در انجام فعالیتهای حمل و نقل بین المللی خود توجه خاص داریم  .

تقویت امید مشتریان نسبت به فعالیت هایشان و پرهیز از صدمه مالی به آنها و با درک کامل نیازهای صاحبان کالا ، موفقیت مشتریانمان را به بهترین نحو تضمین می نماییم . بر اساس هماهنگی صورت گرفته  در این زمینه ما تحقیقات قابل توجهی برای مشتریان خود به نحوی که آنها از فعالیت های ما سود ببرند ، پیش بینی نموده ایم . در پایان ما از طرف های محترم قرارداد و پیمانکاران بامشتریان خود تقاضا می کنیم که به معیارهای بنیادی درچارجوب قوانین و مقررات توجه داشته باشند .

 

سایر معیارهای مورد نظر درارائه خدمات و فعالیتهای شرکت عبارتند از :

  • صداقت و راستگوئی
  • متعهد بودن به امورات محوله
  • ارتقای سطح آگاهی مشتریان از طریق ارائه خدمات مشاوره ای مناسب
  • پرهیز از فعالیتهای غیر حرفه ای
  • اجرای تعهدات و وظایف به بهترین نحو ممکن
  • ایجاد ارتباطات مناسب با مشتریان از طریق اجرای طرح موسوم به تکریم ارباب رجوع .
  • احترام  به زحمتکشان عرصه حمل و نقل  علی الخصوص رانندگان همیشه در صحنه

شرکت حمل و نقل بین المللی سبحان ترابر آسیا برای مشتریان محترم در راستای ارتقاء و شکوفایی اقتصادی ارائه دهنده سرویس های ذیل می باشد .

                           خدمات زمینی

                           خدمات دریایی

                           خدمات گمرکی

                           خدمات حمل محمولات ترافیکی و سنگین

                           خدمات ریلی

 

آدرس : تهران - فلکه دوم صادقیه  خیابان شهید اعتمادیان مجتمع اداری طلا پلاک 4 طبقه هفتم  واحد6

تماس با ما:

                 09123252890   

                 09122018562

        67 - 44035866 -021

فکس :     44035943 – 021